Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

ZAPISY NA WARSZTATY Z CANONEM

Lokalizacja Galeria Sztuki Współczesnej
Czas 11.06.2020 - 30.06.2020
Propozycja dla aktywnej młodzieży!

TO MY TWORZYMY ŚWIAT 

CANON Polska oraz Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zapraszają młodzież w wieku 13 – 18 lat (w dniu warsztatów uczestnicy nie mogą ukończyć 19 roku życia) do wzięcia udziału w dwudniowych warsztatach pn. „To MY tworzymy Świat”, które odbędą się w dniach 8-9 września w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają sprzęt i opiekę merytoryczną.

Warsztaty poprowadzą: Piotr Małecki, Marcin Jamkowski.

  • Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie równocześnie maila na dwa adresy podane poniżej z następującymi danymi: imię, nazwisko oraz krótka odpowiedź na pytanie - dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie?

 

Canon Adres e-mail:
tworzymyswiat@canon.pl
GSW Adres e- mail:
info@galeriaopole.pl

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc osoby, które zakwalifikują się do projektu otrzymają mailowe potwierdzenie zwrotne z zaproszeniem do udziału. 


 

  • Informacja o programie:

Projekt „To MY tworzymy Świat” jest adresowany do młodych kreatywnych obserwatorów tego świata, do ludzi którzy chcą budować poczucie odpowiedzialności za ten świat, do odważnych, którzy chcą za pomocą obrazu pokazać swój punkt widzenia i zainspirować innych do działania. 

Piotr Małecki (ambasador) - niezależny fotograf prasowy, reżyser, operator i producent filmów dokumentalnych. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pracował dla The New York Times, Financial Times, Stern, Der Spiegel, Wall Street Journal, The Guardian, Politiken, De Volkskrant, Newsweek i wielu innych.
 
Marcin Jamkowski - Dziennikarz, filmowiec i fotograf specjalizujący się w wyprawach, tematyce popularno naukowej i eksploracyjnej. Były redaktor naczelny National Geographic Polska, a także szef międzynarodowej wyprawy nurkowej National Geographic do wraku bałtyckiego statku „Steuben”. W latach 2009-2010 jako stypendysta fundacji Knighta studiował na MIT i Harvardzie.

Więcej ze strony organizatora: https://www.facebook.com/ToMYtworzymySwiat/
https://www.canon.pl/tomytworzymyswiat/#konkurs

Czas
11.06.2020 - 30.06.2020
Lokalizacja
Galeria Sztuki Współczesnej
pl. Teatralny 12 45-056 Opole