Przejdź do treści

Zapisy na miesięczny kurs podstaw ceramiki

Lokalizacja Artpunkt
Czas 15.11.2022 - 30.11.2022
Weź udział w wydarzeniu dzisiaj!

W grudniu rusza miesięczny kurs wprowadzający w podstawy warsztatu ceramicznego

W ramach kursu uczestnik/uczestniczka pozna cykl tworzenia unikatowej ceramiki: od koncepcji/projektu, poprzez metody kształtowania formy, do wypalania oraz szkliwienia. Zajęcia kształtują świadomość i wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętność rzeźbienia i modelowania w glinie. Pracownia plastyczna ARTPUNKT jest wyposażona w profesjonalny piec do wypału ceramiki. Wszystkie materiały zapewnia organizator kursu.  

 • KOSZT KURSU: 150 zł (8 godzin zajęć, wszelkie potrzebne materiały zapewnia organizator kursu). Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie płatności.
 • Zajęcia będą się odbywać w każdy czwartek w godz. 13.00–15.00. Terminy spotkań: 01.12, 08.12, 15.12, 22.12.
 • Prowadzący: Józef Chyży 
 • Uczestnikiem może być tylko osoba dorosła 
 • INFORMACJE w sprawie kursu można uzyskać w pracowni plastycznej ARTPUNKT, ul. Kośnego 32a (w godzinach 8.00–16.00) lub drogą elektroniczną (jchyzy@galeriaopole.pl).
 • ZAPISY na kurs odbędą się w formie elektronicznej poprzez zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: jchyzy@galeriaopole.pl. Zgłoszenia będą przyjmowanie od dnia 15.11.2022, od godz.18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia wysłane przed podanym terminem nie będą uwzględniane.
  W zgłoszeniu przesłanym drogą mailową proszę podać :
  - imię i nazwisko kursantki/kursanta
  - numer telefonu
 • Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo informację w wiadomości mailowej o formie zapłaty za kurs, na opłatę będziemy czekać do 25.11.2022. Osoby zainteresowane, które nie zapłacą za kurs w terminie są automatycznie wykreślane z listy. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie płatności.