Przejdź do treści

Zapisy na kurs ceramiki 2024

Lokalizacja Poza GSW
Czas 29.01.2024 - 01.02.2024

Zapraszamy na nową edycję kursu ceramiki dla osób dorosłych!

Uwaga! Od dnia 30.01 brak miejsc. Listy uczestników wypełnione.

Od lutego rusza kurs wprowadzający w tajniki warsztatu ceramicznego. W ramach kursu uczestnik/uczestniczka pozna cykl tworzenia unikatowej ceramiki: od koncepcji/projektu, poprzez metody kształtowania formy, pracę na kole garncarskim, do wypalania oraz szkliwienia. Zajęcia kształtują świadomość i wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętność rzeźbienia i modelowania w glinie. Pracownia plastyczna ARTPUNKT jest wyposażona w profesjonalny piec do wypału ceramiki. Wszystkie materiały zapewnia organizator kursu. Kurs to 16 godzin warsztatów praktyczno-teoretycznych. Zajęcia prowadzi artysta Józef Chyży.

 • KOSZT KURSU: 450 zł (16 godzin zajęć, wszelkie potrzebne materiały zapewnia organizator kursu). Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie płatności.
 • Zajęcia zaplanowane są od lutego do końca marca.
 • INFORMACJE w sprawie kursu można uzyskać w pracowni plastycznej ARTPUNKT, ul. Kośnego 32a (w godzinach 8.00–16.00) lub drogą elektroniczną (jchyzy@galeriaopole.pl).

Jak się zapisać?

 • Uczestnik/ uczestniczka kursu zapisując się wybiera jedną z grup:
  1 grupa: zajęcia w poniedziałek, godz. 16.30–18.30
  2 grupa: zajęcia w środę, godz. 13.00- 15.00
 • Zapisy na kurs odbędą się w formie elektronicznej poprzez zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: jchyzy@galeriaopole.pl. Zgłoszenia będą przyjmowanie od dnia 29.01.2024, od godz.18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia wysłane przed podanym terminem nie będą uwzględniane.
 • W formularzu zgłoszenia przesłanym drogą mailową proszę podać :
  - imię i nazwisko kursantki/kursanta
  - dzień i godzinę zajęć wybranej grupy
  - numer telefonu
 • Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo informację w wiadomości mailowej o formie zapłaty za kurs, na opłatę będziemy czekać do 01.02.2024. Osoby zainteresowane, które nie zapłacą za kurs w terminie są automatycznie wykreślane z listy. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie płatności.

Pliki do pobrania