Przejdź do treści

Kurs ceramiki 2023

Lokalizacja Poza GSW
Czas 11.09.2023 - 29.11.2023

KURS CERAMIKI DLA DOROSŁYCH

Koniec zapisów. Brak miejsc 
Listy uczestników pełne. 

W połowie października rusza kurs wprowadzający w tajniki warsztatu ceramicznego. W ramach kursu uczestnik/uczestniczka pozna cykl tworzenia unikatowej ceramiki: od koncepcji/projektu, poprzez metody kształtowania formy, do wypalania oraz szkliwienia. Zajęcia kształtują świadomość i wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętność rzeźbienia i modelowania w glinie. Pracownia plastyczna ARTPUNKT jest wyposażona w profesjonalny piec do wypału ceramiki. Wszystkie materiały zapewnia organizator kursu. Kurs to 16 godzin warsztatów praktyczno-teoretycznych.

Ważne informacje

  • Zajęcia prowadzi artysta - Józef Chyży

Jak wyglądały zapisy?

  • KOSZT KURSU: 450 zł (16 godzin zajęć, wszelkie potrzebne materiały zapewnia organizator kursu). Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie płatności.
  • Uczestnik/ uczestniczka kursu zapisując się wybiera jedną z grup:

 - 1 grupa: zajęcia w poniedziałek, godz. 16.30–18.30

 - 2 grupa: zajęcia w środę, godz. 13.00- 15.00

 Zapisy na kurs odbędą się w formie elektronicznej poprzez zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: jchyzy@galeriaopole.pl. Zgłoszenia będą przyjmowanie od dnia 11.09.2023, od godz.18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia wysłane przed podanym terminem nie będą uwzględniane.

●W formularzu zgłoszenia przesłanym drogą mailową proszę podać :

- imię i nazwisko kursantki/kursanta

- dzień i godzinę zajęć wybranej grupy

- numer telefonu

● Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo informację w wiadomości mailowej o formie zapłaty za kurs, na opłatę będziemy czekać do 15.09.2023. Osoby zainteresowane, które nie zapłacą za kurs w terminie są automatycznie wykreślane z listy. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie płatności.


Zapraszamy!