Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wykłady i spotkania

Galeria Sztuki Współczesnej realizuje spotkania z artystami i osobami badającymi zagadnienia współczesnej kultury wizualnej. Polecamy ponadto bezpłatne wykłady, które towarzyszą naszym wystawom lub wpisują się w program edukacyjny realizowany w GSW.

Podejmujemy tematykę ważnych wydarzeń dla sztuki polskiej i światowej, poznajemy twórczość artystów i artystek oraz ważne okresy w historii kultury światowej i polskiej.  Spotykamy się  twórcami i twórczyniami związanymi z regionem opolskim.  

Zachęcamy do śledzenia naszego kalendarza, zerkania do aktualności oraz zapisania się do newslettera, aby na bieżąco zapoznawać się z terminami planowanych spotkań i wykładów. Poznawaj z nami sztukę współczesną!

Zobacz najbliższe wydarzenia