Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Architeren

Lokalizacja Artpunkt
Czas 12.09.2019
Architektura w zgodzie z naturą


Cykl wykładów o architekturze tworzonej z myślą o naturze

Zapraszamy na wykłady, które wprowadzają w fenomen konstruowania przestrzeni publicznych oraz prywatnych w kontekście natury i ekologii. Zaprosiliśmy do Opola wybitnych architektów i architektki, ekspertki i ekspertów, którzy/które opowiedzą o swoich obserwacjach i doświadczeniach, problemach lokalnych i globalnych. 
 

12 września – czwartek – godz.18.00

Sandra Jagielska
Subiektywna podróż. Przegląd współczesnej architektury krajobrazu w Szwajcarii.

Sandra Jagielska, architektka krajobrazu i urbanistka. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Politechniki Wrocławskiej.  Interesuje ją socjologia architektury, interakcje ludzi i przestrzeni. Miłośniczka architektonicznych podróży i pięknych wnętrz. Projektowania krajobrazu i miejskich przestrzeni uczyła się pracując w Berlinie i Zurychu.  Obecnie związana z Opolem,  urzędniczka  i projektantka, tworzy kolektyw rduch’jagielska, którego głównym obszarem działania się projekty z pogranicza architektury i krajobrazu, a także projektowanie wnętrz.

  • Organizatorzy: Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu oraz SARP OPOLE
Czas
12.09.2019
Uwaga!
  • godz.18.00
Lokalizacja
Artpunkt
ul. Augustyna Kośnego 32 a 46-020 Opole