Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Warsztaty

GSW organizuje warsztaty rodzinne, które są doskonałą ofertą około-świąteczną, wakacyjną; zajmują czas rodzinom w czasie ferii zimowych oraz w wybrane weekendy.


W czasie dni wolnych od nauki proponujemy dzieciom i młodzieży kursy malarstwa i rysunku pn. „Otwarta pracownia”.  Jesienią i wiosną zapraszamy dorosłych na popołudniowe kursy  rozwijające ich umiejętności w zakresie różnych technik plastycznych.  Kursy malarstwa, rysunku, rzeźby, grafiki czy ceramiki są wspaniałym sposobem na spędzenie czasu wolnego w Opolu.  Kursy kierowane są do amatorów.

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza ponadto na warsztaty grupy zorganizowane. Każda wystawa jest pretekstem do naszych działań edukacyjnych, które prowadzimy przez cały rok szkolny. Szeroki opis warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajduje się w zakładce edukacja. Proponujemy codzienne spotkania ze sztuką współczesną, którym towarzyszą działania praktyczne. Na każdy warsztat należy zapisać się wcześniej, pod numerem telefonu działu edukacji: 774021235.

Bądź aktywny! Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco!
 

Zobacz najbliższe wydarzenia