Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

TRWA KURS MALARSTWA I RYSUNKU

Wiosenny kurs malarstwa i rysunku dla osób dorosłych!

Informujemy, że lista uczestników jest zamknięta. 

  • ZAKRES KURSU

Od marca ruszył kurs przeznaczony dla osób dorosłych wprowadzający w fascynujący świat malarstwa z elementami rysunku. W ramach zajęć uczestnicy poznają całe spektrum technik malarskich t.j.: akwarela, tempera, akryl, olej. Odbędą się również ćwiczenia w technikach rysunkowych - ołówek, węgiel, pastel, jak i ćwiczenia w rysowaniu postaci.

  • DLA KOGO?

Zajęcia przeznaczone są dla osób rozpoczynających, jak również kontynuujących swoją przygodę twórczą. Zdobyte w ramach cyklu umiejętności stanowią podstawę do indywidualnych poszukiwań artystycznych. Kurs adresowany jest także dla osób przygotowujących się na studia artystyczne.

  • KIEDY ?

Kurs malarstwa obejmuje 36 godzin warsztatów praktyczno-teoretycznych, odbywających się cyklicznie przez 3 miesiące (marzec–maj 2019) w wymiarze 1 x w tygodniu 3 godziny. Zapisujący wybiera jedną z 4 grup wg regulaminu.

 

INFORMUJEMY, że zapisy na kolejny kurs przybliżający jedną z technik plastycznych prowadzone będą we wrześniu 2019 roku.