Przejdź do treści

To my tworzymy świat

Lokalizacja Galeria Sztuki Współczesnej
Czas 07.09.2021 - 15.09.2021

TO MY TWORZYMY ŚWIAT

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat *.

Projekt „To MY tworzymy Świat” jest adresowany do młodych kreatywnych obserwatorów otaczającej rzeczywistości, do ludzi którzy chcą budować poczucie odpowiedzialności za ten świat, do odważnych, którzy chcą za pomocą obrazu pokazać swój punkt widzenia i zainspirować innych do działania. 

Czterodniowe warsztaty odbędą się w Galerii Sztuki Współczesnej w terminie
7-8 września 2021oraz
14-15 września 2021


Dodatkowo - równolegle z warsztatami - można zapoznać się z pracami uczestników poprzednich edycji w ramach wystawy, która odbędzie się na Placu Kopernika w Opolu w terminie od 6.09 do 23.09.2021 r.

Aby zapisać się na warsztaty należy przesłać zgłoszenie do 31 sierpnia 2021 na adres: aplikuj@galeriaopole.pl wraz z krótkim uzasadnieniem (do 300 znaków). Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie mailowo.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA


Prowadzący:

1. Piotr Małecki (ambasador) - niezależny fotograf prasowy, reżyser, operator i producent filmów dokumentalnych. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pracował dla The New York Times, Financial Times, Stern, Der Spiegel, Wall Street Journal, The Guardian, Politiken, De Volkskrant, Newsweek i wielu innych.

2. Marcin Jamkowski - Dziennikarz, filmowiec i fotograf specjalizujący się w wyprawach, tematyce popularnonaukowej i eksploracyjnej. Były redaktor naczelny National Geographic Polska, a także szef międzynarodowej wyprawy nurkowej National Geographic do wraku bałtyckiego statku „Steuben”. W latach 2009-2010 jako stypendysta fundacji Knighta studiował na MIT i Harvardzie.

*Uczestnikiem warsztatów może być osoba fizyczna, która w dniu warsztatów ukończyła 13 rok życia oraz nie ukończyła 19 roku życia.
Zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem pracowników i członków firmy Organizatora, jak również innych osób biorących bezpośrednio lub pośrednio udział w organizacji 
i przeprowadzaniu warsztatów,
Nie zajmuje się profesjonalnie fotografią i filmowaniem, w szczególności: nie prowadzi działalności gospodarczej związanej ze świadczeniem usług fotograficznych i video i/lub nie świadczy ww. usług na dowolnej podstawie prawnej. 
Jednocześnie informuje się, że zakwalifikowane osoby będą musiały wypełnić dodatkowe formularze dotyczące Covid 19 oraz stosować się do zasad bezpieczeństwa określonych przez Organizatora związanych z prewencją w zakresie zakażania Covid 19