Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Prezenty - naturalnie!

Lokalizacja Artpunkt
Czas 07.12.2019
Naturalne prezenty tworzone z myślą o bliskich

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza do wspólnego tworzenia prezentów dla bliskich w imię hasła „mniej znaczy więcej”.
W duchu myślenia o ekologii pragniemy tworzyć z Wami rzeczy z naturalnych materiałów, albo tych, które zalegają w waszych szafach. Pomyśl o bliskiej osobie, albo o własnym komforcie i stwórz upominek, który ucieszy Ciebie i przyjaciół i nie wpłynie negatywnie na otaczające nas środowisko.

Sobota 7 grudnia

  • 12.00 – 14.00 warsztaty z Malwiną Mielniczuk „Poszewka”

Zrób własną poszewkę na poduszkę dla siebie lub chłopaka, dla swojej dziewczyny lub mamy. Malwina – opolska artystka, hafciarka użyczy Ci awangardowe wzory do wyszycia, zainspiruje Cię do własnych projektów dobrych do wyszycia, nauczy Cię prostego haftu nie wymagającego szczególnych umiejętności. Wykorzystaj swoje poszewki, które masz w domu lub skorzystaj z gotowych w galerii. Materiały zapewniamy na miejscu.
Zapisy pod adresem mailowym: adelakropiowska@galeriaopole.pl  z dopiskiem Poszewka. Ilość miejsc ograniczona.

 

  • 14.00 – 16.00 warsztaty z Małgorzatą Wolnicką „Torba na zakupy”

Zrób własną torbę dla siebie lub męża, dla koleżanki lub kolegi .  Czy w Twojej szafie schowana jest nieużywana zasłona? Być może zalega  tam stary bieżnik po babci (piękny ale nie pasujący do Twojego mieszkania)?  Masz ukochane spodnie, ale za małe?  Być może znajdziesz w szufladzie  niemodną już spódnicę?  Dobra będzie też nieużywana roleta, która Ci przeszkadza. Wszystko to możesz przynieś do nas i stworzyć własną torbę. Nie umiesz szyć? Pomożemy Ci. Twój projekt, nasza pomoc i masz unikatową torbę na zakupy.
Zapisy pod adresem mailowym: adelakropiowska@galeriaopole.pl  z dopiskiem Torba. Ilość miejsc ograniczona.
 

  • 16.00 – 18.00 warsztaty z Magdą Wolnicką „Poduszeczka na oczy”

Zrób własną, relaksacyjną poduszeczkę na oczy wypełnioną naturalnymi składnikami.  Schłodzona w lodówce służy jako kompres na spuchnięte oczy lub czoło - jest pomocna w zwalczaniu bólu głowy, pomaga w regeneracji oczu zmęczonych pracą przy komputerze, ułatwia zasypianie oraz wprowadzanie się w stan głębokiej relaksacji… Prawda, że świetny prezent dla bliskich?
Zapewniamy wszystkie materiały.
Zapisy pod adresem mailowym: adelakropiowska@galeriaopole.pl  z dopiskiem Poduszeczka. Ilość miejsc ograniczona.

 

  • Zapisy na warsztaty drogą mailową  trwają od 22 do 30 listopada 2019 roku.

Koordynacja projektu:  Agnieszka Dela-Kropiowska 

Czas
07.12.2019
Uwaga!

g. 12 - 18.00

Lokalizacja
Artpunkt
ul. Augustyna Kośnego 32 a 46-020 Opole