Przejdź do treści

Onlineowa scena dla rodzinnego tańca

Lokalizacja Poza GSW
Czas 10.10.2021 - 17.10.2021

Online’owa scena dla rodzinnego tańca

Fundacja Performat przy współpracy z GSW zaprasza na streaming interaktywnych spektakli dla rodzin z małymi dziećmi – będziemy tańczyć, rysować i improwizować na cyfrowej scenie!

Nasze spektakle są starannie dobraną propozycją, odpowiadającą potrzebom rozwojowym dzieci oraz wzmacniającą międzypokoleniowy dialog. Adresatami projektu są dzieci w wieku od 2 lat i wieku 5-7 lat, do których skierowane są spektakle, oraz ich opiekunowie i rodzice.

Spektakle zostały specjalnie przekształcone tak, aby — pomimo prezentacji cyfrowej — zachować interaktywną formułę.

Projekt ma na celu budowanie tanecznej sceny dla najmłodszych i rodzin, uwrażliwianie na taniec już od młodego wieku oraz budowanie więzi rodzinnych dzięki wspólnemu działaniu.


Spektakle online:

niedziela 10.10 g. 12.00 / online (Zoom)

_on_line__ kolektywu Holobiont

(dla rodzin z dziećmi w wieku 5–7 lat)

Każda rodzina otrzyma indywidualny pakiet do stworzenia domowej scenografii (wielkoformatowy papier, pastele) i będzie współtworzyć choreografię wraz z performerami, bazując na wcześniej oglądanych fragmentach spektaklu. Szczegółowe informacje


niedziela 17.10 g. 12.00 / online (Zoom)

Contact Families Show Anny Wańtuch

(dla rodzin z dziećmi w wieku od 2 lat)

Spektakl składa się z części przeznaczonej do oglądania (w której bierze udział 6 rodzin z dziećmi) i cyklu ćwiczeń dla wszystkich uczestników, tak aby mogli poznać metodę ContactKids. Szczegółowe informacje


Jak wziąć udział w spektaklach online?

  • Wystarczy wysłać maila na adres mwolnicka@galeriaopole.pl wpisując w tytule “bilet na spektakl”
    (przy zapisie konieczne jest podanie adresu e-mail, na który przyjdzie link do logowania się na platformę ZOOM), a później zalogować za pośrednictwem przesłanego linka do wirtualnej platformy.
  • Bilet na pojedynczy spektakl: 10 zł / za rodzinę/ - płatne przelewem (informacja w mailu zwrotnym)


Ogólna informacja o projekcie:


Popremierowe Contact Families Show Anny Wańtuch (premiera w grudniu 2020 roku na platformie Zoom) oraz  docenione na pierwszej Małej Platformie w Gdańsku 2019 – _on_line__ kolektywu Holobiont zostaną zaprezentowane w partnerstwie z 3 ośrodkami: w Opolu, Cedrach Wielkich i Wiśniowej, dając możliwość mieszkańcom aż 3 województw na udział w wydarzeniach online.

Koordynacja ze strony GSW: Magda Wolnicka 


Organizatorem projektu jest Fundacja Performat

Partnerami projektu są: Gminny Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej, Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu, Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich.


Projekt jest dofinansowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu własnego Scena dla tańca 2021, finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

#imit #imitpolska #instytut_muzyki_i_tanca #scenadlatanca @IMITpolska

fundacjaperformat.com | performat-production.com | Facebook