Przejdź do treści

Marcowa Gaga/People

Lokalizacja Galeria Sztuki Współczesnej
Czas 22.03.2023

Lekcja Gaga / people z Natalią Iwaniec

Gaga jest wyjątkową metodą pracy z ciałem, która łączy ruch i wyobraźnię.

  • Warsztaty dla dorosłych i młodzieży (powyżej 16 roku życia) niezależnie od doświadczenia ruchowego czy tanecznego.
  • Prowadzenie: Natalia Iwaniec - tancerka i choreografka, certyfikowana instruktorka metody Gaga.
  • Wstęp: 15 zł (płatne w kasie biletowej GSW przed warsztatami)

Gaga

Jest to język ruchowy stworzony przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie. Jest to metoda pracy z ciałem skierowana zarówno do tancerzy (moduł Gaga / dancers) jak i wszystkich, którzy lubią się ruszać (moduł Gaga/ people). Dzięki tej praktyce ciało uzyskuje większą giętkość, elastyczność i siłę. Gaga jest narzędziem do poszerzenia świadomości swoich możliwości takimi, jakimi one są naturalnie. Doświadcz przyjemności z ruchu w przyjaznej atmosferze.

Natalia Iwaniec

Absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec). Prowadziła zajęcia na licznych festiwalach tanecznych w Polsce i za granicą, uczyła m.in. w Rambert School of Ballet and Contemporary Dance (zarówno w szkole, jak i profesjonalnym zespole), Trinity Laban Conservatory of Music and Dance, Central Europe Dance Company w Budapeszcie.

Uczestniczyła w prestiżowym projekcie-warsztacie dla tancerzy u choreografki Yasmeen Goddder (Tel Aviv). Stworzyła choreografie do wielu spektakli min. dla Teatru im. Williama Horzycy w Toruniu, Teatru Migro i Capelli Cracoviencis w Krakowie.

http://nataliagaga.weebly.com/, https://www.facebook.com/nataliaiwaniecgaga 


Ważne informacje

  1. Lekcja rozpoczyna się o g.19.00 prosimy jednak o przyjście minimum 15 minut przed spotkaniem (18.45). Osoby, które będą chciały wejść na zajęcia po g. 19.00 nie zostaną wpuszczone na salę. Zajęcia trwają godzinę.
  2. Warsztaty odbędą się w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu, pl. Teatralny 12.
  3. Bilet wstępu w cenie 15 zł należy zakupić przed warsztatami w kasie biletowej GSW.
  4. Strój: wygodny, niekrępujący ruchów - można przebrać się na miejscu. Polecamy zabrać ze sobą wodę.
  5. Prosimy o odpowiedzialność - jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy, masz przeziębienie czy gorzej się czujesz - pozostań w domu.