Przejdź do treści

Majowa Gaga People

Lokalizacja Galeria Sztuki Współczesnej
Czas 05.05.2022

Gaga / people w GSW

Warsztaty dla dorosłych i młodzieży ( powyżej 16 roku życia) niezależnie od doświadczenia ruchowego czy tanecznego.
Gaga to wyjątkowa metoda pracy z ciałem, która łączy ruch i wyobraźnię.

  • Prowadzenie: Natalia Iwaniec - tancerka i choreografka, certyfikowana instruktorka metody Gaga.
  • Zapisy: mwolnicka@galeriaopole.pl (w tytule GAGA)
  • Wstęp: 10 zł (płatne w kasie biletowej GSW przed warsztatami)
  • uwaga - ilość miejsc ograniczona

Gaga

Jest to język ruchowy stworzony przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie. Jest to metoda pracy z ciałem skierowana zarówno do tancerzy (moduł Gaga / dancers) jak i wszystkich, którzy lubią się ruszać (moduł Gaga/ people). Dzięki tej praktyce ciało uzyskuje większą giętkość, elastyczność i siłę. Gaga jest narzędziem do poszerzenia świadomości swoich możliwości takimi, jakimi one są naturalnie. Doświadcz przyjemności z ruchu w przyjaznej atmosferze.

Więcej o Gaga: http://gagapeople.com/english/

Natalia Iwaniec

Absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec). Prowadziła zajęcia na licznych festiwalach tanecznych w Polsce i za granicą, uczyła m.in. w Rambert School of Ballet and Contemporary Dance (zarówno w szkole, jak i profesjonalnym zespole), Trinity Laban Conservatory of Music and Dance, Central Europe Dance Company w Budapeszcie.
Uczestniczyła w prestiżowym projekcie-warsztacie dla tancerzy u choreografki Yasmeen Goddder (Tel Aviv). Stworzyła choreografie do wielu spektakli min. dla Teatru im. Williama Horzycy w Toruniu, Teatru Migro i Capelli Cracoviencis w Krakowie.

http://nataliagaga.weebly.com/

https://www.facebook.com/nataliaiwaniecgaga