Przejdź do treści

lekcja Gaga/ people - Natalia Iwaniec

Lokalizacja Poza GSW
Czas 20.10.2021
Taniec / Ruch / Galeria

Lekcja Gaga/ people

środa 20.10 godz. 19.00-20.00

Prowadzenie: Natalia Iwaniec

  • Warsztaty dla dorosłych i młodzieży ( powyżej 16 roku życia) niezależnie od doświadczenia ruchowego czy tanecznego.
  • Gaga to wyjątkowa metoda pracy z ciałem, która łączy ruch i wyobraźnię. Prowadzenie: Natalia Iwaniec - tancerka, choreografka, certyfikowana instruktorka metody Gaga.

//

zapisy: mwolnicka@galeriaopole.pl (w tytule GAGA)

wstęp: 10 zł (płatne w kasie biletowej GSW przed warsztatami)

miejsce: scena Modelatornia - Teatr im. J. Kochanowskiego, pl. Teatralny 12, Opole

uwaga - ilość miejsc ograniczona!

//

współorganizator: Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu


Czym jest GAGA?

Jest to język ruchowy stworzony przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie. Jest to metoda pracy z ciałem skierowana zarówno do tancerzy (moduł Gaga / dancers) jak i wszystkich, którzy lubią się ruszać (moduł Gaga/ people). Dzięki tej praktyce ciało uzyskuje większą giętkość, elastyczność i siłę. Gaga jest narzędziem do poszerzenia świadomości swoich możliwości takimi, jakimi one są naturalnie. Doświadcz przyjemności z ruchu w przyjaznej atmosferze.

Więcej o Gaga:

http://gagapeople.com/english/

 

Natalia Iwaniec

Certyfikowana nauczycielka Gaga. Absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec). Uczestniczyła w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Avivie, gdzie uczyła się techniki release i repertuaru tej choreografki.

Do Izraela przyciągnęła ją Gaga, innowacyjna metoda pracy Ohada Naharina. Uczyła się jej pod okiem pedagogów, tancerzy i byłych tancerzy Batsheva Dance Company, jak również samego Ohada Naharina. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie uczy gaGa, jednak lekcje tej metody prowadzi także w Polsce, regularnie przyjeżdżając do kraju.

 http://nataliagaga.weebly.com/

fot. Anna Majewska