Przejdź do treści

Kurs malarstwa 2024

Lokalizacja Poza GSW
Czas 22.03.2024 - 02.04.2024
Zaplanuj zapisy na kurs malarstwa!

Od połowy kwietnia rusza kurs wprowadzający w fascynujący świat rysunku i malarstwa. W ramach kurs można poznać spektrum technik to jest: akwarela, ecolina, akryl, ołówek, węgiel, pastel. Zajęcia przeznaczone są dla osób rozpoczynających jak również kontynuujących swoją przygodę twórczą. Zdobyte w ramach cyklu umiejętności stanowią podstawę do indywidualnych poszukiwań artystycznych. Kurs adresowany jest także dla osób przygotowujących się na studia artystyczne.

 • Wszystkie materiały zapewnia organizator kursu. Kurs to 16 godzin warsztatów praktyczno-teoretycznych.
 • Zajęcia prowadzi artysta Józef Chyży.
 • KOSZT KURSU: 550 zł (16 godzin zajęć, wszelkie potrzebne materiały zapewnia organizator kursu). Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie płatności.
 • Zajęcia zaplanowane są od połowy kwietnia do połowy czerwca.
 • INFORMACJE w sprawie kursu można uzyskać w pracowni plastycznej ARTPUNKT, ul. Kośnego 32a (w godzinach 8.00–16.00) lub drogą elektroniczną (jchyzy@galeriaopole.pl).

 • ZAPISY
  Uczestnik/ uczestniczka kursu zapisując się wybiera jedną z grup:
  - 1 grupa: zajęcia w poniedziałek, godz. 16.30–18.30
  - 2 grupa: zajęcia w środę, godz. 13.00- 15.00
   Zapisy na kurs odbędą się w formie elektronicznej poprzez zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: jchyzy@galeriaopole.pl. Zgłoszenia będą przyjmowanie od dnia 02.04.2024, od godz.18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia wysłane przed podanym terminem nie będą uwzględniane.
  W formularzu zgłoszenia przesłanym drogą mailową proszę podać :
  - imię i nazwisko kursantki/kursanta
  - dzień i godzinę zajęć wybranej grupy
  - numer telefonu
 • Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo informację w wiadomości mailowej o formie zapłaty za kurs, na opłatę będziemy czekać do 03-10.04.2024. Osoby zainteresowane, które nie zapłacą za kurs w terminie są automatycznie wykreślane z listy. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie płatności.