Przejdź do treści

Konkurs plastyczny dla dzieci 2024. Figle na gałęzi

Lokalizacja Poza GSW
Czas 15.02.2024 - 30.04.2024
Weź udział w wydarzeniu dzisiaj!

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym!

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu fascynującej opowieści o wybranym drzewie. Może to być drzewo, które znasz, jest Ci bliskie lub wymyślone. Niech się ono stanie przyjaznym miejscem do spędzania wolnego czasu i zabawy. A równocześnie będzie powiernikiem najważniejszych emocji, radości oraz trosk. Czas spędzony na drzewie to nieskrępowana radość i prawdziwa frajda. Tak spędzona chwila, płynie w zupełnie innym tempie. Stwórz fantastyczne drzewo, na które możesz zaprosić przedstawicieli świata flory i fauny leśnej. Wykreuj niesamowitą, ilustratorską opowieść, której efekty nas zaskoczą!

Życzymy wspaniałej i twórczej zabawy. Z niecierpliwością czekamy na efekty!

  • Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 6−9 lat.
  • Prace można wykonać w dowolnych technikach rysunkowo- malarskich, ważne by były efektem indywidualnych poszukiwań i przemyśleń dziecka.
  • Prace należy wykonać w formacie A3. Następnie należy ją dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do dnia 30.04.2024 r. na adres: Galeria Sztuki Współczesnej, pl. Teatralny 12, 45-056 Opole z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY „Figle na gałęzi”.
  • Najlepsze z prac zostaną nagrodzone i zaprezentowane w ramach wystaw w Salonie Lellek w Opolu oraz Dobrotece w Dobrodzieniu.
  • Dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie do pobrania poniżej.