Przejdź do treści

konkurs Aneks 2021/22

Lokalizacja Poza GSW
Czas 15.10.2021 - 13.12.2021
Weź udział w konkursie dla artystek i artystów, związanych z Opolem. Uwaga! Zmiany w regulaminie - konkurs bez limitów wiekowych - zapraszamy do udziału wszystkie twórczynie i twórców, które/którzy ukończyły/li 18 rok życia.

Konkurs Aneks 2021/22

Celem Konkursu jest pokazanie najnowszych i najbardziej wartościowych projektów w zakresie sztuk wizualnych, tworzonych przez mieszkańców Opolszczyzny.

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie koncepcji autorskiej wystawy dedykowanej Galerii Aneks GSW (Opole, pl. Teatralny 12). Zgłaszany projekt powinien powstać z myślą o jego realizacji w przestrzeni Galerii Aneks GSW w pierwszej połowie 2022 roku.

  • Termin realizacji wystawy wskazuje Organizator po ogłoszeniu wyników Konkursu. 
  • Warunkiem udziału w Konkursie jest miejsce zamieszkania na terenie Województwa Opolskiego (np. meldunek, miejsce narodzin, pobyt tymczasowy - miejsce pracy, bądź studiowania- obecnie, bądź w przeszłości).
  • W Konkursie nie mogą brać udziału laureaci poprzednich edycji Konkursu.

Zgłoszenia należy dostarczyć na adres mailowy: mwolnicka@galeriaopole.pl ( w tytule maila: ANEKS) do dnia 13.12.2021 roku.

  • Mail zwrotny Organizatora - potwierdzający przyjęcie zgłoszenia - jest warunkiem udziału w Konkursie. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt.
  • Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować do Kuratorki Projektu - Magdy Wolnickiej, mail: mwolnicka@galeriaopole.pl


Konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta Opola
Główny sponsor: CEMENTOWNIA ODRA S.A. 


PLIKI DO POBRANIA (załączniki konieczne przy zgłoszeniu projektu)