Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Konkurs Aneks 2020/21

Lokalizacja Galeria Aneks
Czas 12.10.2020 - 07.12.2020
Weź udział w wydarzeniu dzisiaj!
Weź udział w konkursie dla młodych artystek i artystów, związanych z Opolem! Czekają atrakcyjne nagrody!

Konkurs Aneks 

Celem Konkursu jest pokazanie najnowszych i najbardziej wartościowych projektów w zakresie sztuk wizualnych, tworzonych przez młodych mieszkańców Opolszczyzny.

W Konkursie mogą wziąć udział osoby dorosłe do 35 roku życia (nie mogą brać udziału laureaci poprzednich edycji Konkursu).

Warunkiem udziału w Konkursie jest miejsce zamieszkania na terenie Województwa Opolskiego (np. meldunek, miejsce narodzin, pobyt tymczasowy - miejsce pracy, bądź studiowania- obecnie, bądź w przeszłości).

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie koncepcji autorskiej wystawy dedykowanej Galerii Aneks GSW (Opole, pl. Teatralny 12). Zgłaszany projekt powinien powstać z myślą o jego realizacji w przestrzeni Galerii Aneks GSW w pierwszej połowie 2021 roku. Termin realizacji wystawy wskazuje Organizator po ogłoszeniu wyników Konkursu.

Zgłoszenia należy dostarczyć na adres mailowy: adelakropiowska@galeriaopole.pl
do dnia 7.12.2020 roku, z dopiskiem w tytule maila: ANEKS.

Mail zwrotny Organizatora - potwierdzający przyjęcie zgłoszenia - jest warunkiem udziału w Konkursie. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt. Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować do Kuratorki Projektu - Agnieszki Deli-Kropiowskiej, tel. 77 402 12 35, mail: adelakropiowska@galeriaopole.pl .


Konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta Opola

Główny sponsor: CEMENTOWNIA ODRA S.A.


PLIKI DO POBRANIA (załączniki konieczne przy zgłoszeniu projektu) 


Czas
12.10.2020 - 07.12.2020
Uwaga!

do 7.12.2020 r. 

Lokalizacja
Galeria Aneks
pl. Teatralny 12,46-045 Opole