Przejdź do treści

Kalendarz GSW 2023

wydawnictwo pełne nadziei - nowy kalendarz GSW

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu już po raz trzeci wydała kalendarz ilustrowany pracami opolskich twórców. Tematem przewodnim kalendarza na rok 2023 jest Nadzieja. Zapraszamy na premierowe spotkanie wraz z artystami i artystkami - w mikołajkowym, luźnym klimacie. Zachęcamy do zakupu wydawnictwa - polecamy się na cały nadchodzący rok!

Nadzieja

Ostatni rok sprawił, że szczególnie mocno odczuliśmy znaczenie i potrzebę nadziei. Galeria zaprosiła do współpracy dwanaście osób, które różnorodnie zinterpretowały hasło przewodnie. Są to: Klaudia Eckert, Halina Fleger, Mykola Kravets, Marina Lykho, Anna Molokanova, Katarzyna Mular, Mikołaj Neronowicz, Nataliia Nosova, Bartosz Posacki, Marek Szymczak, Anastasia Vodianko, Anna Zadworna.

kalendarz

Kalendarz swoją formą nawiązuje do poprzednich projektów. Wykonany jest w podręcznym formacie 15x15 cm, posiada miękką okładkę i oryginalny odkryty grzbiet. Rozkłada się “na płasko” co pozwala na wygodne prowadzenie zapisków i notatek. Zawiera miesięczną rozpiskę, czytelny rozkład całego tygodnia na rozkładówce oraz wstążeczkę, dzięki której możemy zaznaczyć ważne treści w kalendarzu. Na końcu znajduje się notatnik, gotowy pomieścić wiele treści. Liczymy, że w tym kalendarzu będą mogli Państwo notować tylko same przyjemne wydarzenia, łącznie z tymi organizowanym przez naszą galerię, na które z góry serdecznie zapraszamy.


Dane szczegółowe:

format 150 x 150 mm
192 strony - w tym notes
wstążka


cena noworoczna 2023: 35 zł

jak zakupić:

  • bezpośrednio w kasie biletowej GSW pl. Teatralny 12 Opole
  • pod adresem sklepik@galeriaopole.pl - odbiór osobisty lub wysyłka