Przejdź do treści

Kalendarz GSW 2022

powracamy z nowym kalendarzem

Po ciepłym przyjęciu naszej ubiegłorocznej propozycji Kalendarza GSW prezentujemy Państwu jego drugą edycję. Poprzednio do zilustrowania całego roku wykorzystaliśmy prace klasyczne – z kolekcji Galerii – teraz sięgamy po dorobek młodszego pokolenia. Zaprosiliśmy do współpracy polskie artystki i artystów, które działają w naszym mieście w wielu obszarach (m.in. grafika, street art, intermedia, animacja kultury), w tym z powodzeniem na polu ilustracji.

Liczymy, że w tym kalendarzu będą mogli Państwo notować tylko same przyjemne wydarzenia, łącznie z tymi organizowanym przez naszą galerię, na które z góry serdecznie zapraszamy.

Dlaczego warto zakupić?

Piękny, oryginalny i praktyczny! Kolorowy. Cały 2022 rok w jednym miejscu; łatwe notatki oraz skuteczne planowanie czasu. Idealny na prezent - dla bliskich lub dla siebie.

Kalendarz wykonany jest w przyjemnym, podręcznym formacie z miękką okładką i odkrytym grzbietem. Rozkładany “na płasko” co pozwala na wygodne prowadzenie zapisków i notatek. Zawiera miesięczną rozpiskę, cały tydzień na rozkładówce oraz prace z kolekcji GSW. Na końcu znajduje się notatnik. Do kalendarza dodajemy zakładkę - będzie wam łatwiej zaznaczać istotne treści w kalendarzu czy książkach.

Artystki i artyści, których prace znajdują się w kalendarzu:

Ada Birecka, Mirela Bukała, Mateusz Domeradzki, Magdalena Hlawacz, Ewelina Kędzia, Patrycja Kostyra, Natliia Nosova, Paulina Ptaszyńska, Łukasz Rożański, Karolina Saletnik, Marta Wolna, Magda Zarzycka.


Dane szczegółowe:

format 150 x 150 mm

192 strony

papier: środek Munken 80g, okładka ZiNG 350 g

autorka projektu graficznego: Magda Wolnicka 


nakład wyczerpany

jak zakupić:

- bezpośrednio w kasie biletowej GSW pl. Teatralny 12 Opole

- pod adresem sklepik@galeriaopole.pl - odbiór osobisty lub wysyłka