Przejdź do treści

Kalendarz 2021 Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu

Oddajemy w Państwa ręce kalendarz na rok 2021 zilustrowany grafikami opolskich twórców z kolekcji Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Wszyscy mamy wielkie obawy, jak będzie wyglądał kolejny rok.  

Liczymy, że w tym kalendarzu będą mogli Państwo notować tylko same przyjemne wydarzenia, łącznie z tymi organizowanym przez naszą galerię, na które z góry serdecznie zapraszamy.

Dlaczego warto zakupić?

Takiego praktycznego, a za razem oryginalnego, kalendarza na pewno Państwo jeszcze nie mieli! Cały 2021 rok w jednym miejscu; łatwe notatki oraz skuteczne planowanie czasu.  Polecamy do własnego użytku, bądź jako prezent dla bliskiej osoby. 

Kalendarz wykonany jest w przyjemnym, podręcznym formacie z miękką okładką i odkrytym grzbietem. Rozkładany “na płasko” co pozwala na wygodne prowadzenie zapisków i notatek. Wykonany z papieru o ciepłym kolorze.
Zawiera miesięczną rozpiskę, cały tydzień na rozkładówce oraz prace z kolekcji GSW.
Na końcu znajduje się notatnik.

Artyści i artystki, których prace znajdują się w kalendarzu

Bogumił Buczyński, Zdzisław Chudy, Zdzisław Jarząbek, Mieczysława Kamińska, Jan Maciej Maciuch, Janusz Młynarski, Zygmunt Moryto, Adolf Panitz, Franciszek Pikuła, Władysław Początek, Andrzej Sznejweis, Józef Szyller, Bogusław Wład

Dane szczegółowe

  • format 150 x 150 mm
  • 192 strony
  • kolor Pantone Black 6
  • papiery z certyfikatem FSC (środek Munken 80g, okładka Burano 400g)
  • autorka projektu graficznego: Magda Wolnicka 

nakład wyczerpany