Przejdź do treści

Finał projektu Krecha

Lokalizacja Galeria Sztuki Współczesnej
Czas 05.12.2021 - 12.12.2021

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie projektu KRECHA

Projekt KRECHA rozpoczął się na początku pandemii - był odpowiedzią na potrzebę utrzymania kontaktu z najmłodszymi odbiorcami działań edukacyjnych realizowanych w Galerii Sztuki Współczesnej. Od kwietnia 2020 do czerwca 2021 zaprojektowaliśmy 35 zestawów, w tym serie wakacyjne i specjalne.

Obecnie, zebrane ćwiczenia rysunkowe zostały wydane w formie książki aktywnościowej. Wydawnictwo KRECHA zachęca do wspólnej pracy dzieci i ich rodziców.  Materiał posłużył ponadto do stworzenia wystawy w Aneksie GSW.
Autorem rysunków jest Józef Chyży. 

Co wydarzy się 05.12.2021 (niedziela) godz. 15.00 w GSW?

W ramach spotkania odbędą się otwarte warsztaty, wernisaż wystawy w Galerii Aneks oraz premiera wydawnictwa „KRECHA- rysunkowa gimnastyka”. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty

Na bazie materiału z publikacji zorganizowane zostaną otwarte warsztaty o charakterze rysunkowo-ruchowym. Warsztaty poprowadzi autor wydawnictwa, artysta - Józef Chyży wspólnie z tancerką - Magdą Wolnicką. Warsztaty adresowane są zarówno do dzieci jak i do osób dorosłych.

  • Na warsztaty obowiązują wejściówki dla każdego uczestnika w cenie 10 zł.
  • Wejściówki można zakupić w kasie Galerii od 26.11-28.11w godzinach 8.00-20.00, w dniach 29.11-03.12 w godzinach 8.00- 16.00.
  • Można dokonać również rezerwacji wejściówki drogą elektroniczną : jchyzy@galeriaopole.pl (w tytule KRECHA), wówczas płatność można dokonać w kasie biletowej GSW przed warsztatami.
  • Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej, pl. Teatralny 12, Opole.
  • Uwaga - liczba miejsc ograniczona!

Opieka nad projektem, koncepcja, ilustracje, warsztaty: Józef Chyży
Skład, współprowadząca warsztaty: Magda Wolnicka