Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Działania dodatkowe na wystawie Bańki Mydlane

Weź udział w działaniach na żywo i w sieci!

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na wystawy i działania edukacyjne

Polecamy wydarzenia towarzyszące jesiennej wystawie „Bańki Mydlane”, która ukazuje twórczość Marii Pinińskiej-Bereś. Maria Pinińska-Bereś to klasyczka sztuki współczesnej, jedna z najważniejszych artystek polskich XX wieku. Była prekursorką działań performatywnych, tworzyła instalacje i obiekty. Jej sztuka uczy jak czytać aktualne zjawiska w sztuce, rozwija wrażliwość i czujność na zmieniającą się naturę oraz na problemy o tematyce wyraźnie kobiecej.

Co robimy dla Was?

  • Oprowadzanie kuratorskie po wystawie w dniu 10.10 g.15. 
  • Warsztaty z Alicją Bielawską 7.11 (zapisy drogą mailową w drugiej połowie października).  
  • Działania artystyczne towarzyszące wystawie zaplanowane na Instagramie @gswopole
    - Interwencja Zofii Krawiec - 20-22 października 2020 
    - Interwencja Katarzyny Oczkowskiej - 4-6 listopada 2020. 
  • Oprowadzanie z tłumaczką j. migowego - FB @gswopole lub multimedia (druga połowa października)  
  • W nowym roku szkolnym przyjmujemy grupy uczniów do 10 osób na codzienne lekcje o sztuce, połączone z warsztatami oraz prowadzimy działania w internecie (obowiązują zapisy 774021235).