Przejdź do treści

Strefa DOBROstanu

Lokalizacja Galeria Sztuki Współczesnej
Czas 10.10.2022 - 26.06.2023
Weź udział w wydarzeniu dzisiaj!

STREFA DOBROstanu

Tkactwo, makrama, proste hafty, szycie z materiałów pochodzących z recyklingu lub farbowanie tkanin? To tylko niektóre z propozycji na wspólne spędzenie czasu. Będziemy poznawać podstawy różnych technik i łączyć je, tworząc przedmioty użytkowe. Może powstaną dekoracje na ścianę, a może ozdobne poduszki? Wszystko zależy od naszego zaangażowania, inwencji i fantazji. Proponujemy wspólne spotkania przy kawie i herbacie, przy okazji których będziemy także działać i tworzyć.

Czy lubię, czy potrafię? Trzeba spróbować, żeby się przekonać! Poczuj atmosferę działań twórczych w nowym, przyjaznym miejscu.

Od 10 października 2022 zapraszamy do Strefy DOBROstanu w każdy poniedziałek. Sprawdźmy, czy razem polubimy „najgorszy dzień tygodnia”.

  • Gdzie? Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu, pl. Teatralny 12, sala dolna
  • Kiedy? poniedziałek, godz. 17:00 (zajęcia trwają do dwóch godzin)
  • Z kim? prowadzenie: Małgorzata Wolnicka - pasjonatka różnorodnych technik rękodzielniczych, rękodzieło to dla niej sposób na zniwelowanie stresów i problemów dnia codziennego
  • Dla kogo? dla młodzieży i dorosłych, niezależnie od umiejętności i uzdolnień artystycznych
  • Za ile ? bilet warsztatowy 15 zł, do kupienia w kasie bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć, nie ma potrzeby rezerwacji