Przejdź do treści

Alfabet opolskich artystów i artystek

Lokalizacja Poza GSW
Czas 05.05.2020 - 28.06.2020
PROMUJEMY OPOLSKICH ARTYSTÓW I ARTYSTKI!

Galeria Sztuki Współczesnej buduje katalog artystów i artystek sztuk wizualnych związanych z Opolszczyzną


Strona internetowa stworzona przez GSW jest platformą kontaktu i miejscem budowania relacji między opolskim środowiskiem artystycznym, odbiorcami sztuki, biznesem oraz samorządem. Chcemy poznać jeszcze bardziej nasze współczesne dziedzictwo; ułatwić miłośnikom sztuki dostęp do wiedzy na temat najciekawszych twórców i twórczyń związanych z Regionem. 

  • Odnośnik do nowej strony znajduje się na stronie głównej galeriaopole.pl lub bezpośrednio ALFABET https://galeriaopole.pl/alfabet-artystow/

Zachęcamy artystów i artystki do samodzielnego uzupełniania „kwestionariusza artysty i artystki” (PRZYCISK DODAJ ARTYSTĘ).  To dzięki Waszej aktywności będziemy mogli tworzyć artystyczny ALFABET OPOLSZCZYZNY.

ZASADY

  • Kwestionariusz artysty (DODAJ ARTYSTĘ) to miejsce do samodzielnego, dobrowolnego uzupełniania danych przez twórców i twórczynie związanych/ne z Regionem Opolskim.
  • Po uzupełnieniu poszczególnych punktów kwestionariusza (pola oznaczone * są obowiązkowe), zatwierdzeniu niezbędnych oświadczeń, zapisaniu kwestionariusza -Twoje dane znajdą się na naszym serwerze w oczekiwaniu na akceptację przez administratora.
  • Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów.
  • Po akceptacji przez administratora udostępnimy Twój profil w kolejności alfabetycznej dla publiczności zainteresowanej światem sztuki.
  • Zwracamy uwagę na punkt WYKSZTAŁCENIE ARTYSTYCZNE - jest on obowiązkowy. W wybranych przypadkach akceptujemy zgłoszenia osób w trakcje studiów licencjackich lub magisterskich na kierunkach artystycznych. 
  • Uzupełnianie kwestionariusza jest proste w obsłudze, nie wymaga specjalnych umiejętności. Przygotuj wcześniej informacje o sobie!
  • Wszystkie warunki udostępniania danych i klauzula RODO znajdują się w oświadczeniach do odznaczenia przez użytkownika w ostatnich punktach kwestionariusza. 
  • Informacje i pytania prosimy kierować na adres alfabet@galeriaopole.pl 


Kuratorką projektu jest Agnieszka Dela-Kropiowska 

Dziękujemy, że tworzysz z nami ALFABET!

Pokaż się szerokiej publiczności!