Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Konkurs Aneks

Lokalizacja: Budynek główny Galerii Sztuki Współczesnej
Początek
10.10.2018, 10:00
Koniec
02.12.2018, 23:45
Celem konkursu organizowanego przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu jest pokazanie najnowszych i najbardziej wartościowych projektów w zakresie sztuk wizualnych tworzonych przez młodych mieszkańców Opola oraz regionu opolskiego.

Grupą docelową projektu są osoby do 35 roku życia. Projekt ma charakter konkursowy, nagrodą jest wystawa w galerii Aneks GSW w 2019 roku.

Jury (zespół kuratorski GSW) wyłoni dwa najlepsze projekty artystyczne, które laureat/ laureatka zrealizuje w przestrzeni Galerii Aneks GSW.

Dwie równorzędne nagrody:
Organizacja wystawy w Galerii Aneks GSW trwającej co najmniej 3 tygodnie (wiosna 2019 roku).
1000,00 złotych netto - honorarium autorskie dla laureata Konkursu,
1000,00 złotych netto przeznaczone na produkcję wystawy.

Zgłoszenia:
Należy pobrać kartę aplikacyjną, uzupełnić "Zgodę na przetwarzanie danych" oraz przygotowac niezbędne załączniki przewidziane w regulaminie, a następnie wysłać je na adres mailowy: info@galeriaopole.pl do 2 grudnia 2018 roku.

Pytania należy kierować do kuratorki projektu - Agnieszka Dela-Kropiowska, adelakropiowska@galeriaopole.pl  

Regulamin oraz niezbędne dokumenty do pobrania:
 

REGULAMIN

KARTA APLIKACYJNA

ZGODA

PLAN ANEKSU

PROJEKT POD PATRONATEM HONOROWYM PREZYDENTA MIASTA OPOLA
SPONSOR: CEMENTOWNIA ODRA S.A.