Przeskocz nawigację

ZOSTAŃ SPONSOREM

OFERTA DLA SPONSORA GALERII SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ W OPOLU
W 2018 roku

 

Firma dofinansowując jedną z wystaw Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu ustaloną indywidualnie kwotą uzyska tytuł Sponsora Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Sponsor ma prawo, w czasie trwania umowy, do publicznego posługiwania się tym tytułem i wykorzystywania tego faktu podczas promocji własnych produktów.

W 2018 roku zaplanowano dziewięć dużych ekspozycji w salach głównych Galerii, wiele projektów artystycznych w galerii Aneks - mniejszej przestrzeni wystawienniczej należącej do Galerii Sztuki Współczesnej.
Bez pomocy finansowej mecenasów sztuki, pełna realizacja planów Galerii Sztuki Współczesnej nie będzie możliwa. Każda z ekspozycji jest licznie odwiedzana przez mieszkańców regionu, turystów, uczniów szkół. Projekty Galerii są szeroko promowane w całej Polsce oraz regionie. 

Możliwe świadczenia Galerii Sztuki Współczesnej na rzecz sponsora:

 

1.      Galeria Sztuki Współczesnej zamieści logo lub nazwę Sponsora w drukach wyprodukowanych przez Galerię, towarzyszących wystawom
         (tj. zaproszenia, plakat, katalog - do uzgodnienia z firmą).

2.  Galeria Sztuki Współczesnej przeprowadzi promocję Sponsora (zamieści logo lub informację  o nazwie firmy) w reklamach kierowanych do mediów  
lokalnych oraz ogólnopolskich.

3. Galeria Sztuki Współczesnej przeprowadzi promocję Sponsora (zamieszczenie logo) w ramach kampanii outdoorowej (plazmy lub ekrany led w obiektach zewnętrznych).

4.   Podziękowania dla Sponsora  będą składane przy okazji konferencji prasowych, wystaw - wernisaży, akcji medialnych.

5.   Przedstawiciel firmy będzie mógł brać udział w wybranych konferencjach prasowych organizowanych z okazji wystaw.

6.      Logo Sponsora zostanie zamieszczone w holu głównym Galerii Sztuki Współczesnej.

7.      Sponsor będzie miał możliwość dystrybucji swoich ulotek promocyjnych w miejscu do tego wyznaczonym, w holu Galerii Sztuki Współczesnej.

8.      Galeria Sztuki Współczesnej będzie przekazywać Sponsorowi określoną liczbę biletów i zaproszeń na wystawy, których współorganizatorem będzie Galeria.

9.  Galeria Sztuki Współczesnej będzie przekazywać Sponsorowi określoną liczbę katalogów i plakatów wyprodukowanych do wystaw.

10.  Galeria Sztuki Współczesnej przeprowadzi mailing informacyjny do wskazanych przez Sponsora osób.

11.  Galeria Sztuki Współczesnej zamieści logo Sponsora na stronie internetowej Galerii www.galeriaopole.pl pod hasłem wystawy i w gronie stałych sponsorów oraz w zakładce Galerii.

12.  Galeria Sztuki Współczesnej daje możliwość wykorzystania materiałów foto z wystaw w celach PR Mecenasa.

 

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu proponuje ponadto tytuł Partnera Galerii dla firmy, która w miejszym stopniu zaangażuje się w finansowa pomoc w realizacji projektów artystycznych Galerii w 2018 roku. Oferta szczegółowa będzie omówiona indywidualnie, adekwatnie do zaproponowanej kwoty, według wypisanych powyżej świadczeń.