Przeskocz nawigację

Napisali o nas

Wernisaż wystawy w GSW. Czy teraźniejszość jest uchwytna?

W Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu otwarto wystawę "Teraźniejszość?" Prezentowane na niej prace artystów młodego pokolenia stanowią próbę rejestracji czasu i uchwycenia chwili obecnej.

więcej

Retrospektywa prac Bolesława Polnara w GSW

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na wernisaż wystawy "Byty pokątne" wybitnego opolskiego artysty.

więcej

“Miejska Legenda”. Wystawy w galerii i muzeum

Dwa spojrzenia na miasto Opole. Taka jest propozycja Galerii Sztuki Współczesnej w  Opolu i Muzeum Śląska Opolskiego. Inspiracją do wspólnego projektu zatytułowanego "Miejska legenda" jest jubileusz 800- lecia Opola.     

więcej

Galeria nagrodziła młodych twórców

Galeria Sztuki Współczesnej ogłosiła laureatów projektu „Aneks - konkurs dla młodych artystów”, którego celem jest pokazanie najnowszych, wartościowych projektów w zakresie sztuk wizualnych tworzonych przez młodych Opolan.

więcej

World Press Photo 2016. Najlepsze fotografie prasowe od soboty w GSW!

Od soboty Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na World Press Photo, czyli wystawę najlepszych fotografii prasowych na świecie. W tej edycji łącznie wyróżniono 41 fotografów z 21 krajów.

więcej

World Press Photo

Najlepsze zdjęcia

więcej

Wall Signs

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 13 października na wernisaż wystawy Wall Signs.

więcej

Drzwi otwarte w Galerii Sztuki Współczesnej

Niedziela 16 października to był wyjątkowy czas dla wszystkich miłośników sztuki w Opolu. Wszak tego dnia Galeria Sztuki Współczesnej zorganizowała tzw. "drzwi otwarte" w ramach których odbyło się mnóstwo atrakcji, a do tego - jak to w takich przypadkach najczęściej bywa - na wszystko wstęp był bezpłatny.

więcej

Salon Jesienny 2016. Dwie nagrody dla Bartosza Posackiego

Nagroda Grand Prix Salonu Jesiennego powędrowała do Bartosza Posackiego z Opola. - Połączyłem wartości nowych mediów i tradycyjnego rzemiosła artystycznego - powiedział artysta, który został także wyróżniony nagrodą Galerii Sztuki Współczesnej. Wystawę można oglądać do 25 września.

więcej